Поговоримо ще про один не менш важливий елемент чоловічого гардеробу - носовичок. Дані хустки можу бути різні за формою і кольором, з будь-якими малюнками або монотонні. Для класичного стилю використовується білий лляний або шовкову хустку. Даний вид хустки підходить майже до всіх варіантів костюма, але ідеально виглядає на тлі чорного костюма. За кольором носовичок повинен підбиратися, щоб гармоніювати з краваткою і сорочкою. Якщо з кольором визначилися, то пора перейти до складання хустки. Є три основні варіанти: «квадрат», «фужер», «вістря». Тут дуже важливо не залишити цей пункт на другий план адже то як буде складний ваш хустку може вплинути на думку оточуючих про вас. Неакуратний або пом'ятий хустку швидше за все відштовхне співрозмовника від вас, щоб цього не допустити потрібно вміти правильно слажівать хустки більш ніж одним способом.

«Квадрат»
Щоб правильно скласти хустку треба попередньо його розправити на рівній поверхні. Далі, складіть його навпіл і ретельно пропрасовуйте межі - місця згину тканини хустки. Далі, необхідно скласти хустку навпіл ще раз так, щоб він знову був квадрат в одну чверть його початкового розміру. Після чого складіть хустку навпіл ще раз, щоб він був в два рази більше в довжину, ніж в ширину. Потім, такий складений хустку поміщається в нагрудну кишеню піджака так, щоб 1.5-3 см виступали назовні.

«Фужер»
Поклавши розправлені хустку на рівну поверхню, візьміть його двома пальцями по центру і підніміть вгору. З'єднайте великий і вказівний палець іншої руки так, щоб вийшла окружність ( «колодязь») і протягніть крізь цю окружність хустку, як би формуючи фужер. Протягуйте так, що половина тканини хустки сформувала «фужер», а інша була на тій стороні, з який ви тягнете. Після чого такий хустку вставляється в нагрудну кишеню так, щоб 1.5-3 см виступали назовні.

Кращий спосіб знайти свій ідеальний варіант - спробувати всі можливі комбінації і вибрати той, який найбільш підходить вашому власному стилю і костюму.