Вибір кольорів у чоловічому одязі обумовлений декількома факторами. Для кожного окремо взятого чоловіка, існує своя, окрема гама кольорів, яка буде йому підходити, як в ділових або урочистих костюмах, так і в повсякденному одязі.


На що слід звернути увагу в першу чергу при виборі квітів в чоловічому одязі?


В першу чергу, слід відповідати власним кольоротипу. Як визначити свій кольоротип? Їх, якшо говорити про дрібні подробиці, всього три: "теплий", "холодний" і "нейтральний".


Як визначити власний кольоротип?


Уважно дивимося на себе в дзеркало і оцінюємо відтінки волосся, очей і шкіри. "Холодний" цветотип відрізняється холодними відтінками волосся (сюди можна віднести чорний, темний попелястий, світлий попелястий - без будь-якої рижіни та інших теплих проблисків), холодними відтінками очей (темні карі без "жовтизни" в райдужці, сірі, зелені, знову ж таки, без жовтизни, блакитні, сині) і холодним відтінок шкіри, найчастіше, досить світлим, рожевим, часто, з досить вираженим рум'янцем. "Теплі" цветотіпах - навпаки: теплі, оливкові відтінки шкіри, карі очі, зелені з жовтуватою радужкою, теплого відтінку, оливкова шкіра, руде або каштанове волосся. До категорії "нейтральних" відносяться типажі, які не мають таких, яскраво виражених ознак або ж, є змішаними.


Далі, в питаннях підбору відтінків в одязі, ми орієнтуємося на цветотип: тут має спостерігатися відповідність, холодні відтінки в одязі (синій, фіолетовий, сірий, холодний червоний і інші) - "холодним" кольоротипу, теплі відтінки (гірчичний, жовтий, помаранчевий, теракотовий, теплий червоний, оливковий, теплий хакі) - "теплим" кольоротипу: саме так образ буде виглядати цілісним і стильним. "Нейтральним" кольоротипу в підборі одягу можна бути більш розкутими: їм, фактично, йде практично все.


Всім кольоротипу підійдуть також універсальні, класичні кольори - чорний і білий, в цьому плані, турбуватися не варто - це поєднання відмінно йде будь-кому.


Як ще вибирати кольору в чоловічому одязі?


Перший час, при підборі, варто орієнтуватися на власне відображення в дзеркалі, якщо відкинути теорію, то саме такий спосіб допоможе підібрати необхідні відтінки.


Якщо ж вам неймовірно сподобалася річ, яка не відповідає вашому кольоротипу - наприклад, сорочка, то додайте відповідний вам аксесуар в "зону портрета": це може бути, наприклад, краватка або шарф: тоді ви і використовуєте сподобався вам колір і збережіть ваш образ цілісним і стильним.