0
Мій кошик
Про магазин

Михайло Воронін - найвідоміший український модельєр, якого по праву називають Метром чоловічого костюма. Світове визнання отримав завдяки винаходу унікального макетно-жилетної методу пошиття костюма без примірок! Гідність, респектабельність і стримана елегантність костюмів від Вороніна залучають успішних і впевнених ділових людей з високою репутацією. У костюмі від Михайла Вороніна поєднуються класичні традиції, висока якість, модні тренди та динаміка сучасного способу життя. Основне завдання - дати чоловікові в костюмі таку ж свободу руху, як і без нього. Особлива увага приділяється екологічній чистоті вироби. Покази колекцій бренду Voronin демонструються в більш ніж 60 країнах світу.
Михайло Воронін єдиний кутюр'є - рекордсмен "Книги рекордів Гіннеса", володар престижних міжнародних нагород: Премія Миру "Престиж", "Золотий наперсток Парижа", "Краща торгова марка Італії", іспанська "Золота Арка Європи", занесений в книгу "100 знаменитостей світу моди "і удостоєний звання" Легенда моди ".

Ми продаємо вироби фабрики безпосередньо зі складу, що знаходиться в м.Києві.

Тільки оригінальні товари!

Асортимент товарів постійно змінюється, але ми намагаємося оперативно підтримувати актуальність позицій. Для повної впевненості, після Вашого замовлення, наш менеджер зв'язується з Вами та повідомляє актуальну наявність і підтверджує готовність до відправлення товару, обраним Вами способом!

Дякуємо, що залишаєтеся прихильниками марки "Voronin"!

Вгору