0
Мій кошик

Шкарпетки

Шкарпетки здаються незначною деталлю гардероба, через що їм так рідко приділяють належну увагу. Однак, саме шкарпетки можуть стати тим фактором, що спричинить за собою вашу перемогу або поразку.
Ми рідко замислюємося про те, як вибирати і підбирати шкарпетки, вважаючи це самоочевидним і неважливим справою. Але те, як поєднуються ваші шкарпетки з вашим одягом, може багато про вас розповісти, тому варто звернути увагу на кілька нескладних правил.
Якщо вам належить офіційна зустріч, підбирайте шкарпетки в тон до штанів. Вони повинні бути однотонні, тому що недоречний візерунок може продемонструвати вашу несерйозність, тим самим відштовхнувши партнерів. І прослідкуйте, щоб навіть коли ви сідаєте, чи не оголювалися нога. Для цього підбирайте шкарпетки з урахуванням довжини ваших брюк.
У більш неформальній обстановці, якщо ви впевнені у своєму виборі, можна використовувати шкарпетки з візерунком, але вони повинні гармоніювати з рештою ансамблем, не повинні бути чужорідним елементом. Наприклад, візерунок шкарпеток може поєднуватися або повторювати візерунок краватки або хустки в нагрудній кишені.
В інтернет-магазині Воронін ми пропонуємо вам колекцію натуральних шкарпеток, які завершать ваш образ.

Сортування:
Вгору